Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü

| | | |

Erasmus+ Hareketlilikleri

Social Entrepreneurial Skills for Advancing Employability

Konum: Cavan/İrlanda

Organizasyon: Hanrs ESL

Tarih: 18.09.2023-29.09.2023

Projenin temel amacı, 18-30 yaş arasındaki gençler arasında girişimcilik becerilerini geliştirmek, iş geliştirmeye, organize etmeye ve yönetmeye, beraberinde gelen riskleri göze alarak kar elde etmeye isteği artırmaktır.

Ayrıca, proje aşağıdaki hedefleri amaçlamaktadır:

● Girişimcilik konusunda farkındalık oluşturmak

● İyi örnekleri paylaşmak

● Sosyal sorumluluk ve girişimcilik disiplinlerini teşvik etmek

● Yerel topluluklardaki gençlerin ihtiyaçlarını araştırmak

● Farklı ülkelerden katılımcılar arasında kültürel diyalog kurmak


Hazırlık Toplantıları

lidosk 150

18-29 Eylül tarihleri arasında İrlanda'da düzenlenecek olan "Social Entrepreneurial Skills for Advancing Employability" adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi projesinin katılımcıları proje hazırlıkları için ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Toplantıda projenin konusunu ayrıntılı bir şekilde incelenerek katılımcıların verimli proje deneyimi geçirebilmeleri ve projede aktif olabilmeleri için görev dağılımları gerçekleştirildi.


lidosk 150

18-29 Eylül tarihleri arasında İrlanda'da düzenlenecek olan "Social Entrepreneurial Skills for Advancing Employability" adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi projesinin katılımcıları proje hazırlıkları için ikinci toplantılarını gerçekleştirdiler. Toplantıda, katılımcılar projede sunacakları sessionlar için hazırladıkları sunumları inceleyip birbirlerine feedback verdiler.


lidosk 150

18-29 Eylül tarihleri arasında İrlanda'da düzenlenecek olan "Social Entrepreneurial Skills for Advancing Employability" adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi projesinin Türk katılımcıları proje hazırlıkları için son toplantılarını gerçekleştirdiler. Toplantıda projede yönetecekleri oturumlar için hazırladıkları sunumları birbirlerine sunarken aynı zamanda kültür gecesi için yapılacak hazırlıkları konuştular.

Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü

Kışla mh. Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. No: 118/4 07040 Muratpaşa/ANTALYA

+90 507 760 78 76

info@lidosk.org.tr

 

Aktif Dil / Active Lang