Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü

| | | |

KA2 Projeleri

LiterED

LiteredLiterED adlı KA2 projemizi Akdeniz Üniversitesi’ndeki gençlikle buluşturup projemizin konusu olan disleksinin tanımı, disleksi bireylerin ülkemizde yaşadığı zor durumlar ve geliştirilmesi gereken durumları hakkında bilgi alışverişi yapabildiğimiz ve programın sonunda bu yaptığımız bilgi alışverişlerinin kalıcılığını eğlenceli bir şekilde Kahoot quiz yöntemiyle ölçtüğümüz bir etkinliğimiz oldu. Bu etkinliğimiz interaktif sunum yöntemiyle yapıldığı için hem eğitici hem de eğlenceli içeriklere sahipti ve bu yüzden katılımcıların programa gösterdikleri ilgi beklenenin üstüne çıkarak disleksi farkındalığını yayabildiğimiz ve bizleri çok mutlu eden bir etkinlik oldu.

literedguide


Bu toplantı ile projemizi, projemizin amacı ile etki alanlarını gençlere tanıttık. Gelecekte, birlikte daha fazla takım çalışması yapmayı ve bilgilerimizi basit deneylerle test etmeyi planlıyoruz, böylece sonunda bilgilerimizi daha verimli kullanıp daha bilinçli bir nesil yetiştirmeyi planlıyoruz.

literedguide


LİDOSK ekibi olarak LiterED projemizi, projemizin amacı ile etki alanlarını gençlere tanıttık. Disleksi bireyler adına farkındalık yaratarak proje kapsamından oluşturduğumuz sonuçları da tanıttık. Umuyoruz ki daha bilinçli bir nesil yetiştirme adına verimli bir adım oldu.

literedguide


.


lidosk 150

Litered yönergesine ulaşmak için buraya tıklayınız

Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü

Kışla mh. Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. No: 118/4 07040 Muratpaşa/ANTALYA

+90 242 247 72 82

info@lidosk.org.tr

 

Aktif Dil / Active Lang