Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü

| | | |

ESC Projeleri

Türkiye – Sosyal Destek İçin Spor 5

Gönüllülerimizi derneğimizin sosyal sorumluluk projelerine katılmaya teşvik etmeyi, deneyimlerini yerel gençlerle paylaşmayı, onları örnek olmayı ve gençleri Erasmus+ Programı projelerine katılmaya teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Yerel gençlerimize örnek ve ilham verici olurken, bizimle birlikte çalışacak olan yabancı gönüllülerimiz derneğimizin çalışma sistemini öğrenecek, bizimle aktif olarak projeler yürütecek ve böylece orta ve uzun vadede nitelikli bir gençlik çalışanı olarak ülkelerindeki istihdam edilebilirliklerini artıracaklardır.

Noelia Marrero

lidosk 150

LİDOSK'ta kendimi çok mutlu hissediyorum. Gönüllülük yapmak inanılmaz bir deneyim. Antalya çok güzel bir yer, gönüllü arkadaşlarım çok iyiler ve birlikte piknik, plaja gitme, şelaleleri görmek için yürüyüş, rafting, yakındaki diğer şehirleri ziyaret etme ve daha birçok aktivite düzenledik. LİDOSK'ta anaokulunda çalıştığımız hafta boyunca çok ilginç bir yer olan balık araştırma merkezini ziyaret ettik ayrıca gençlik merkezindeki konuşma kulüplerinde gençlerle birlikte çalışıyoruz. Bunun dışında Türkçe derslerimiz var ve sevdiğimiz aktiviteler önerip uygulama fırsatına sahibiz, örneğin ben İspanyolca dersleri alıyorum. Çok şey öğreniyorum ve bir birey olarak gelişiyorum.

Bu, seyahat etmek, diğer kültürler hakkında bilgi edinmek ve gelişmek için harika bir deneyim. Bu fırsatı bana sağladığınız için teşekkür ederim.


Marina Merchan

lidosk 150

Benim adım Marina, 29 yaşındayım ve İtalya'dan geliyorum. 20 gün önce Antalya'da LİDOSK derneği ile ESC gönüllülüğüme başladım. Onlarla gönüllü olmaktan çok mutluyum ve bu muhteşem bölgeyi keşfetmekten heyecan duyuyorum. Bu yeni maceraya hazırım!

Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü

Kışla mh. Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. No: 118/4 07040 Muratpaşa/ANTALYA

+90 507 760 78 76

info@lidosk.org.tr

 

Aktif Dil / Active Lang